kuidas juhtida pärast põlvekõõlus kõõluse kahju

põlvekõõlus vigastused tule erinevates vormides.nad võivad olla otsekohene, märkamata, ajal, mil kahju või lõhkeaine ja valulik, mõnikord tekivad verevalumid vastu jalga ja lihaste eraldamine.mõlemal juhul taastada oma jõudu ja õenduse kahju taastusabi kaudu, on soovitatav enne, kui sa tagasi tööle või mis tahes muu sportliku tegevuse.
tava riisi töötlemismeetod, kui su rusikas avastamist, kahju.algab “puhka,”, millele järgneb “jää,” “kokkusurumise… nagu äss sideme või muude elastne side – ja lõpuks” elu. “kasutamine padjad tõsta jalga, kui sa ¡¯ uuesti magama.
läbima magnetresonantsuuring või mri, katse vigastatud põlvekõõlus, enne kui su uuesti oma jooksvate raviskeemi täies ulatuses.uuringu, mille teadlastele rootsi schhol spordi ja health sciences leidis, et mri ’d esitatud kuue nädala jooksul pärast kahju olid täpsed prognoosimisel taastumise aeg täis, enne kahju taset.see aitaks su taastusravi raviskeemi ja aitan sul uuesti tööd alustada sobival ajal, pärast su põlvekõõlus kahju.
pidage nõu oma arstiga, kui te olete kandidaat kortisoon ravi süsti kiirust taastumist.pärast 13 aastat uuringus vigastatud nfl mängijaid ülikooli, maryland ’i meditsiinikeskusse leidis, et ühekordseks sekkumiseks kortisooni vähendanud valu ja lühendatud sissenõudmise korda.sportlased vigastused, mis asuvad liigeste vahel mitte lähedal liited on kandidaadid süstimiseks.
sirutage põlvekõõlus alates hetkest, mil sa alustada taastusravi.traditsiooniline alalise allub ülakeha suunatud pidurdada, kuid ka teie võite istuda koos oma jalad lame, varbad taevasse ja kalluta ettepoole.re – jää põlvekõõlus pärast iga venitamist. istungil.siruta mitu korda päevas, et vältida spasmid ja armi, tekib seotud põlvekõõlus vigastusi.
jaluta oma tavapärases rajal, kui te nii arvate.ainult sina saad tõesti öelda, kuidas jalg tundub, et enda vastu aus olema.kuna tõsised vigastused võivad hõlmata rebenenud lihaste, konsulteerige alati arst teie valu tase ja teie rehabilitatsioon eesmärke.
jookse ainult siis, kui sa suudad seda ilma aju vigastatud jalg.sa riskid perifeerne vigastused, kui sa kompenseerida vigastatud jalg.kui sa ¡¯ ei tunne valu või jäikus, kui sa põgened pärast põlvekõõlus kahju, proovi aeglasemalt, või jääd jalutada, kui ravi kauem.