7 kohast kontrolli pulssi

pulss on kõige sagedamini kontrollida randme peal või kaela, kuid on ka teisi kohti kehal, kus pulss on võimalik kontrollida.pulss on võimalik end kuhugi arterit on peaaegu nahka.kasutada kaht sõrme rakendatakse kerget survet, et maa – ala ja sa peaksid olema võimeline tunnen pulssi.kui sa leiad oma pulssi, loendama, kui korraks või arv 30 sekundit ja korruta kahega.
jookse oma sõrmed läbi väljaspool randmest, vähem kui pöial.see on seisukoht, arter, mis on südamest oma käed.koos kaela, ranne on parim koht kontrolli pulssi, kuna arter on naha lähedal ja kondid luua kindla koha tunda südame löögisagedust.
survet avaldada, et osa kaela alla tagasi lõualuu.see koht on arter saadab verd südamest pähe ja aju.see on veel üks lihtne jõuda kohta, et kontrollida su südant.
vaadake põlve.seda arterit saadab verd su alajäsemetel.see võib olla raske leida impulsi selles valdkonnas.kui leida pulss on liiga raske, mine teise asukohta kehal.
leia oma pulssi, kus jalg vastab vaagen.arteri siin saadab verd su alajäsemetel.summa, lihas – ja paks selles valdkonnas võib olla raske leida pulssi.
vajutage kindlalt kõrval ja taga silma.õhuke rasvakiht ja lihaste tavaliselt võimaldab pulss kergesti tundsin asukohas.
vaata mööda top ja sisemine pool jalga.pressimis – vastu luud jalg peaks näitama, su pulss on kiire.
katse su pulss sees painutada (küünarnukk.siruta oma käsi ja täielikult sees tunned kummarda oma küünarnukki, lähedal sinu keha.