kuidas panna kokku kulunud korvpallijalatsid

sul on mõned võimalused, et parandada kontrolli oma kulunud korvpalli kingad.esimene on see, et kingad resoled, mille parandamine teenuste, mis on spetsialiseerunud spordi jalanõusid.tavaliselt king teenused hõlmavad lapib ja uuesti ja pealsed, mis on osa teenuse.teine võimalus on taastada tallad viisil, mis vähendab libiseb ja parandab ära.juhul, kui sa ei ¡¯ t kasutada oma korvpallijalatsid iga päev taastada tallad oleks kulutõhus lahendus.
segage lahust värske vee ja seebiga vedelik ühe galloni plastikust ämber.
puhas kummist tallad ja kummist küljed tallad, kasutades kange bristle harja ja seebiseks lahendus.küüri kummist pinnad põhjalikult läbi, et veenduda, et eemaldada mustust ja mis tahes rusud maitse sooned ja tekstureeritud sõidab roomikutega taldu.
kasta, harjased on traat, pese sisse seebivee.küüri tallad ja pool kingad põhjalikult traat, harjased avada selle pinna pooride kummi.
loputage tallad ja pool tallad puhta veega.kuiv tallad ja pooled paberiga.
pane kummikindad.kohaldatakse helde kogus spordi kingade värvi taastaja puhtale kalts.mantel tallad ja pool kingad põhjalikult värvi taastaja.vajaduse korral rakendatakse rohkem värvi taastaja regionaalabi suuniste, kui lähed.
koht kingad lauale või korrus tallad silmitsi seisab.võimaldama värvi taastaja täielikult aktiveerida kuni tallad ja pool kingad on minu märgatavalt.
pane kingad jalga, ja test haardest lehtpuidust või muu kohta tõrgeteta korrus.see võib olla võimalik panna suuremat haaret tallad, mille puhastamine teist korda koos märja traat, pintsel, millele järgneb teine taotlus värvi taastaja.